CrossFit Journal!

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

KONTAKT

Aadress: Värvi 5 / Laki 12, Tallinn 10621 (B2 korpus, 2. korrus)

Telefon: +37253430983

E-post: info@crossfitim.com


KUIDAS TULLA

Vaade Laki Ärikeskusele!

Kui te tulete kaarti järgides, siis jõuate te B2 korpuseni ja sissepääs meie trepikotta näeb välja selline. Nüüd teisele korrusele ja seal on juba suunavad sildid!

ENG: If you are following map, then you should make it to the entrance that is on the picture below. Now go to the second floor and signs will guide you forth!

ENTRANCE

ÜHISTRANSPORT/PUBLIC TRANSPORTATION

Ühistranspordi info leiate SIIT! Valige sobivaim kollane mummu ja klõpsake sellel, et näha milline buss/troll teid sinna viib.

ENG: Information about public transport is HERE! Yellow dots are stops for busses, pick one you see most suitble and see which one takes you to our location!


CrossFit I&M Meeskond


CrossFit I&M boksis aitavad CrossFitiga sõbraks saada ning ennast ületada Indrek, Robert ja Olga.

Ühine huvi CrossFiti vastu viis Indreku ja Tõnise mõtteni, et ala võiks ka Eestis laiemalt tutvustada ja koos trenni tehes unistati oma boksist. 2014. aasta mais sai mõte teoks ning nii saavad kõik huvilised Tallinnas alaga tutvuda.

INDREK

Indrek

CrossFit Level 2 Trainer(CF-L2)
CrossFit Judges Certificate 2014/2015/2016/2017
Scaling Certificate 2016
e-post: indrek@crossfitim.com

Indrek hakkas juba esimeses klassis tegelema kergejõustikuga ja see saatis teda keskkoolini. Tema leivanumber oli peamiselt mitmevõistlus ja eriti hästi tulid välja just hüppealad. Selle kinnituseks on näiteks tulemus elu esimeselt võistluselt, kust ta tuli koju kolmanda kohaga kõrgushüppes (85 cm!). Muidugi sai proovitud ka korvpalli ja jalgpalli.

Peale keskkooli jätkus mitmevõistlusega tegelemine harrastaja tasemel Leksi 44 spordiklubis.

Vahepeal tekkis Indreku jaoks paariks aastaks aktiivses sporditegemises paus. Tagasi pöördudes otsis ta uusi väljakutseid ja sõber soovitas CrossFiti. Kuna kogemus kergejõustikuga oli juba varasemast olemas, ei tundunud CrossFit midagi keerulist.

Treenerina paneb Indrek rõhku korrektsele sooritusele, et vältida vigastuste teket või vanade vigastuste süvenemist. Sest kiirus ja jõud tulevad vaid siis, kui tehnika on paigas!

OLGA

CrossFit Level 1 Trainer(CF-L1)
CrossFit Judges Certificate 2016/2017
Jõusaali treener EKR 4(Nooremtreener, kulturism ja fitness)
Toitumisnõustaja
e-post: olga@crossfitim.com

Olga ja sport on lahutamatud. Fitnessiga on ta tegelenud viimased kümme aastat, lisaks juhendanud erinevaid rühmatreeninguid ning avastanud tantsumaailma (śõutants, break, hip-hop). CrossFiti koolituse ja instruktori eksami läbis Olga põhjanaabrite juures Rootsis 2015. Aasta hilissügisel. Kuigi treenerina on noor naine tegutsenud juba hulga aastaid, siis esimese CrossFiti trenni andis ta CrossFit I&M boksis 18. detsembril ning järgmise juba päev hiljem.

CrossFiti juures köidab teda ala mitmekülgsus ning ta lubab end pühendada kohaliku kogukonna suurendamisele ning spordipisiku jõudsale levitamisele.

Olga suhtleb vabalt eesti, inglise ja vene keeles ning on trennikaaslaste sõnul alati toetav, hooliv ja hoiab motivatsiooni kõrgel. Lisaks CrossFitile juhendab ta ka HIIT treeninguid.

EDVIN

CrossFit Level 1 Trainer(CF-L1)
CrossFit Judges Certificate 2017
e-post: edvin@crossfitim.com

Sport on Edvinit saatnud põhimõtteliselt terve elu. 5-aastasena alustas ta ujumisega, umbes 10-aastaselt hakkas teda väga huvitama jalgpall. Tulihingelisest fännist sai tõsisem tegija ning paariks aastaks FC Flora mängija. Seejärel said proovitud nii võitluskunstid kui jõusaalitrenn. Kui Edvin ühel päeval Youtube’ist CrossFiti videot nägi, kasvas järjest enam tunne, et peaks ka ise proovima. Internetist leidis ta info CrossFit I&M kohta ning registreeris end algajate trenni. Edvin astus Crossfit I&M boksi uksest esimest korda sisse 2015. aasta veebruaris. Nähtu ja kogetu jätsid talle sedavõrd kustumatu mulje, et poolteist aastat hiljem oli tal juba instruktori koolitus läbitud ning ta asus kõiki spordisõpru usinalt juhendama. Crossfitist on saanud tema hobi, positiivne sõltuvus ja elustiil.

Edvin on mõelnud, mis treeneri rolli talle nii südamelähedaseks teeb, ning leidnud, et kõige olulisem pole trenni andmine selleks, et endale meeldib. Treeneri töö on tema jaoks võimalus anda oma panus kellegi eluviisi parandamiseks või totaalseks muutmiseks, suunata või aidata teha kannapööre füüsiliselt passiivsest eluviisist aktiivse poole. Treener saab osa sellest, kuidas ka mittesportlikud ja sporditaustata inimesed leiavad trenni, mis neile tõeliselt meeldib ja seeläbi saavad võimaluse nautida kvaliteetset ning tervislikku elu. Mens sana in corpore sano!