CrossFit Journal!

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Hinnakiri

PRICING:

1x pääse - 9 eurot / 1x entry fee - 9 euros
10x pääse - 75 eurot (kehtib 6 nädalat) / 10x entry fee - 75 euros (valid for 6 weeks)
20x pääse - 130 eurot (kehtib 12 nädalat) / 20x entry fee - 130 euros (valid for 12 weeks)
Nädala pääse - 25 eurot (kehtib 7 päeva) / Week pass - 25 euros (valid for 7 days)
Kuukaart - 85 eurot / Monthly access - 85 euros
Kolme kuu kaart - 225 eurot / Access for three months - 225 euros
Kuue kuu kaart - 430 eurot / Access for six months - 430 euros
ABC kurus - 50 eurot (kehtib 6 ABC trenni + 2 tavatrenni) / ABC course (valid for 6 ABC classes + 2 regular WOD's) - 50 euros

Tasuda saab kohapeal sularahas, läbi broneerimisüsteemi või eelnevalt ülekandega. Ülekandele lisa selgituseks, kas 1x pääse, 10x pääse, 20x pääse või kuukaart ja nimi, kellele see ostetakse.

ENG! You can pay in cash at the gym or via bank transfer. If you are using online payment, mark which type of entry you are buying (1x entry, 10x entry, 20x entry or monthly) and also add a name to whom this access is bought. After the online payment, send us the payment confirmation to e-mail info@crossfitim.com

SOODUSTUSED:

* ISIC, ITIC ja IYTC kaardiomanikele on vastava dokumendi ettenäitamisel kuukaardi hinnaks 70 eurot/ Monthly access 70 eur for all ISIC, ITIC and IYTC card holders.

* Kaitseväe, kiirabi, politsei ja päästetöötajatele on vastava tõendi ettenäitamisel kuu pääsme hinnaks 65 eurot.(allahindlus ei rakendu)

* 100 trenni läbinutel rakendub 5% soodustus kõigilt pääsmetelt, välja arvatud 1x, nädala pääse.

* 200 trenni läbinutel rakendub 10% soodustus kõigilt pääsmetelt, välja arvatud 1x, nädala pääse.

* Oma trenniarvude kohta saate vajadusel infot aadressilt indrek@crossfitim.com


Konto nr / Account nr: EE622200221059187656

Nimi / Name: OÜ Be Funky

Registrikood / Registry code: 12619940

KMKR nr: EE101799430


GRUPITREENING - soovijad registreerivad end kuni 15 liikmelisse gruppi ja läbivad päevakava grupis, treeneri juhendamisel.


CROSSFIT ABC - Back to basics: Crossfiti ABC

Mis?
Baaskursus, mis mõeldud peamiselt algajatele, aga sobib ka kogenud crossfitteritele oma oskuste lihvimiseks. Teeme tutvust Crossfiti põhiliste harjutuste ja nende tehnikatega. Võtame põhilised elemendid ette ja kui nipid käes, teeme trenni lõpuks kava, mis eelnevalt õpitu kokku seob ja paremini meelde jätta aitab. Baaskursus võimaldab detailidele rohkem aega pühendada ning erinevatele harjutustele tähelepanu pöörata.
Millal?
Baaskursus koosneb üheksast trennist – igal nädalal toimub kolm treeningut ning tsükkel kestab kokku kolm nädalat. Kursused võiks läbida järjekorras.
Kui ei saa kõikides trennides osaleda? Sellest pole midagi, saate osaleda järgmises tsüklis.
Kellele?
Baaskursus on mõeldud Crossfiti maailmaga tutvumiseks ja sisse elamiseks. Kes pole kunagi Crossfitist kuulnud, siis pärast 6 tunni läbimist võib igapäevaste treeningutega liituda. Kursus sobib nii algajale, kes tunneb, et vajab rohkem aega tehnika õppimiseks, aga ka edasijõudnutele, kes tahaks aeg-ajalt tehnikat üle korrata ja parandada.
Soovita sõbrale ka ja tulge proovima!
Hakkas huvitama?
Kui soovid veel infot, siis küsi julgesti aadressilt indrek@crossfitim.com.


ENG! All beginners have to go through CrossFit ABC trainin. You can find the dates of the training in the schedule. All who have passed training for beginners, may register any training they wish. You need to register yourself by sending us the e-mail to info@crossfitim.com, with your desired date and time found in schedule. If you have prior knowledge about CrossFit then the intro class isn't mandatory!